Przeszczep brody (włosów na brodę)

Dla wielu mężczyzn gęsta i bujna broda jest nieodłącznym elementem ich męskości. Jeżeli brakuje w niej włosów i występują przez to prześwity, wielu panów czuje pewien dyskomfort. Chcieliby nosić równo przystrzyżoną brodę, ale stan włosów na niej im na to nie pozwala. Często golą więc codziennie brodę, aby tylko nikt nie zauważył ich problemu. Jeśli dotyczy to również Ciebie, zamiast codziennego golenia do zera, pomyśl o przeszczepie włosów na brodę. Przeszczep brody w Klinice Przybylski zapewni Ci jej nienaganny wygląd i nareszcie będziesz mógł ją nosić tak, jak lubisz i chcesz. Nie ma znaczenia, czy brakuje Ci zaledwie kilku włosów, czy też bardzo wielu – zadbamy o to, żeby wypełnić wszystkie puste miejsca, żebyś wyszedł z naszej Kliniki zadowolony.

Przeszczep włosów na brodę cena

Aby prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje przeszczep brody, należałoby poznać wszystkie szczegóły zabiegu. Cena przeszczepu włosów na brodę uzależniona jest bowiem od bardzo wielu czynników. Po pierwsze ważna jest powierzchnia strefy biorczej, bo od tego zależy ilość implantów, które należy pobrać ze strefy dawczej. Im więcej implantów, tym droższy będzie przeszczep brody. To, ile kosztuje przeszczep brody, zależy też od wybranej przez Ciebie i lekarza metody. Aby ją wybrać, powinieneś udać się na konsultację, na której lekarz zbierze dokładny wywiad i poinformuje Cię o wszelkich plusach i minusach każdej z metod. W Klinice Przybylski masz do wyboru metodę FUE i BHT. Każda z nich sprawia, że przeszczep brody nie zostawi widocznych blizn, dzięki czemu już po kilku dniach od zabiegu będziesz mógł o nim zapomnieć i cieszyć się nowym wyglądem.

Przeszczep brody opinie

Opinie o przeszczepie włosów na brodę, którymi dzielą się z nami nasi pacjenci, są bardzo pozytywne. Zabieg nie zostawia blizn, jest bezbolesny i już po kilku godzinach możesz udać się do domu. Przeszczep brody jest jednak przede wszystkim receptą na brak pewności siebie i niską samoocenę, które były spowodowane brakami w owłosieniu.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645