Przeszczep włosów Katowice

Jesteśmy doświadczoną placówką wykonującą przeszczep włosów w Katowicach. Swoją ofertę kierujemy do osób zmagających się z ubytkiem włosów spowodowanym różnymi przyczynami. Od samego początku stawiamy na naprawdę wysoką jakość usług, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Oferujemy przeszczep włosów FUE oraz przeszczep włosów BHT, co daje każdemu naszemu klientowi możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej dla siebie metody. Robimy wszystko, aby uzyskany efekt był naprawdę dobry.

Na czym polega przeszczep włosów FUE?

Przeszczep włosów FUE w Katowicach to niezwykle nowoczesne metoda, która daje naprawdę dobry efekt. W zdecydowanej większości przypadków włosy pobiera się z tylnej części głowy, a także z boków, umieszczając je następnie w tych miejscach, które charakteryzują się zmniejszoną gęstością. Cały zabieg przeprowadzamy po uprzednim zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Dzięki temu pacjenci mają zapewniony pełen komfort i nie odczuwają niepotrzebnego bólu. Przed każdym zabiegiem nasi pacjenci przechodzą specjalistyczną konsultację medyczną, na której zapoznawani są z charakterystyką zabiegu. Nasz personel dba o to, aby pacjent posiadali niezbędną wiedzę na temat zabiegu, z jakiego mają skorzystać. W razie jakichkolwiek pytań pracownicy chętnie na nie odpowiadając, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Na czym polega przeszczep włosów BHT?

Przeszczep włosów w Katowicach to w naszej placówce również metoda Body Hair Transplantation. W tym przypadku włosy pobieramy z miejsc innych niż głowa. To metoda polecana w przypadku tych pacjentów, u których z głowy nie jest możliwe pobranie odpowiedniej ilości zespołów mieszkowych. Metoda ta pozwala na przeszczepienie włosów z takich rejonów, jak:
  • klatka piersiowa;
  • plecy;
  • ręce;
  • nogi;
  • broda.

Nie musisz obawiać się, że przeszczepione włosy będą wyglądały nienaturalnie. Bardzo szybko przybiorą one wygląd taki, jaki mają włosy rosnące na brodzie.

Przeszczep włosów Katowice opinie – co na temat zabiegu w naszej placówce mówiąc klienci?

Opinie o przeszczepie włosów w Katowicach w naszej placówce są naprawdę bardzo dobre. Klienci podkreślają profesjonalizm naszego personelu. Zwracają uwagę na atmosferę prywatności, na którą kładziemy duży nacisk. Ci, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług są również bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu. Cena przeszczepu włosów w Katowicach w naszej placówce również nie jest pomijana. Wszystko dlatego, że jest ona naprawdę bardzo atrakcyjna. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest bowiem nie tylko doskonała jakość usług, ale również bardzo przyjazna klientom polityka cenowa. Nie windujemy cen, zawsze ustalamy je bardzo rzetelnie. Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów FUE w Katowicach lub stawiasz na metodę BTH, chcesz mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony jak należy, zależy Ci na profesjonalnym podejściu do klienta, atrakcyjnej cenie i efektach, które w pełni Cię zadowolą, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645