Przeszczep włosów Poznań

Łysienie to problem, z którym boryka się nawet 70% mężczyzn. Dotyka on również kobiety. Preparaty kosmetyczne, które obecnie są dostępne średnio radzą sobie z wypadaniem włosów. Rozwiązaniem jest przeszczep włosów w Poznaniu, który w naszej klinice wykonywany jest za pomocą dwóch metod: FUE oraz BHT. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w dziedzinie przeszczepu włosów, od samego początku robiąc to na naprawdę wysokim poziomie. Jesteśmy liderem na poznańskim rynku tego rodzaju usług.

Przeszczep włosów FUE – na czym polega?

Przeszczep włosów FUE to metoda, której zastosowanie nie pozostawia żadnej blizny. Włosy przeszczepiane są bez wykorzystania skalpela. Nie ma również konieczności stosowania szwów. Decydując się na przeszczep włosów FUE w Poznaniu, warto wiedzieć, że za pomocą specjalnego urządzenia pobierane są jednostki mieszkowe. W naszej placówce zabieg wykonywany jest za pomocą nowoczesnego, bezpiecznego urządzenia, co przekłada się na niewielki odsetek uszkodzeń i dużą szansę powodzenia. Przeszczep włosów w Poznaniu tą metodą polecamy:

– osobom zmagającym się z łysieniem androgenowym;
– osobom, u których łysienie ma charakter pourazowy;
– w przypadku łysienia pozapalnego w fazie remisji.

Przed zabiegiem wymagamy przedstawienia wyników podstawowych badań. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie klientów.

Na czym polega przeszczep włosów BHT?

Przeszczep włosów BHT to metoda, w przypadku której włosy potrzebne do przeszczepu pobierane są z okolic innych niż głowa. Jest to zabieg, który oferujemy osobom chcącym uporać się z problemem łysienia, a jednocześnie nie mającym na skórze głowy wystarczającej ilości materiału, którą można by pobrać. Przeszczep włosów w Poznaniu tą metodą wykonujemy, pobierając materiał z takich miejsc, jak:

– broda;
– plecy;
– ręce;
– nogi;
– klatka piersiowa.

Gwarantujemy naprawdę dobre efekty. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Poziom inwazyjności w jego przypadku jest niewielki. Co ważne, nie należy obawiać się wyglądu przeszczepionych włosów. To, jak prezentują się włosy jest bowiem uzależnione od miejsca, w którym rosną. Bardzo szybko po przeszczepie włosy zaczynają więc wyglądać jak te, które rosną na naszej głowie.

Przeszczep włosów Poznań cena – ile kosztuje przeszczep włosów?

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie należy obawiać się wysokiej ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby ci, którzy zdecydują się zadbać o swój wygląd i samopoczucie właśnie z naszą pomocą byli w pełni zadowoleni. Dlatego od początku działalności kładziemy duży nacisk zarówno na wysoką jakość usług, jak i atrakcyjną politykę cenową. W naszej placówce przeszczep włosów nie jest drogi. Oferujemy atrakcyjne metody płatności, dbając o to, aby każdy mógł pozwolić sobie na taki zabieg. Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów w Poznaniu, chcesz mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany przez wysokiej klasy specjalistów, zależy Ci na naprawdę dobrym efekcie, a jednocześnie nie chcesz przepłacać, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Satysfakcja gwarantowana!

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645