Przeszczep włosów Kielce

Nowoczesne metody przeszczepu włosów są w stanie zapewnić dużą skuteczność w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Do takich zalicza się przeszczep włosów FUE. To zabieg, który realizowany jest bez konieczności ingerencji chirurgicznej. W ten sposób znacznie ogranicza się dyskomfort, który mogą odczuwać pacjenci. Podczas przeprowadzania zabiegu wykorzystywane są mieszki włosowe, które są pobierane bezpośrednio od pacjenta. Przeszczepiane są w konkretne miejsce, co pozwala uzyskać efekty wypełnienia ubytków czy obniżyć linię włosów. Nowoczesna metoda ma wiele zalet, do których można zaliczyć między innymi to, że realizowana jest bez zastosowania skalpela. W ten sposób w stosunku do innych rodzajów przeszczepów włosów pacjent nie musi przechodzić rekonwalescencji. Do bardziej poważnych skutków po zabiegu można zaliczyć zaczerwieniania w miejscu jego wykonania. Taki przeszczep włosów FUE w Kielcach jest z tego powodu także wygodny dla pacjentów.

W jakich sytuacjach stosuje się przeszczepy włosów metodą FUE?

Zaletą metod FUE jest to, że mogą być stosowane przy różnych rodzajach łysienia. Oferują one dużą skuteczność, co oczywiście ma spore znaczenie w kontekście zadowolenie pacjentów nawet z poważnymi ubytkami włosów wynikającymi z łysienia plackowatego. Oczywiście dla uzyskania odpowiednich efektów kluczowe jest dopasowanie metody przeszczepu włosów do sytuacji konkretnego pacjenta. Niezbędne jest między innymi przeprowadzenie badań, które pozwolą na postawienie odpowiedniej diagnozy. Oczywiście mają one na celu także ustalenie sytuacji zdrowotnej pacjenta. W ten sposób można uzyskać p[pewność, że przeszczep włosów w Kielcach może być przeprowadzony w pełni bezpiecznie. To niezbędnych do wykonania badań zaliczają się między innymi tę krwi. Gdy nie występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu, wówczas może być ona przeprowadzony w komfortowych warunkach. Pozytywnie opinie przeszczepu włosów w Kielcach z wykorzystaniem metod FUE wynikają między innymi z możliwości uzyskania estetycznych, zgodnych z oczekiwaniami pacjentów efektów odbudowywania ubytków we włosach.

Wybór odpowiedniej metody zabiegowej

Metoda przeszczepu włosów w Kielcach FUE jest realizowana z wykorzystaniem różnych wersji. Do takich zalicza się między innymi ta BHT. W niej wykorzystywane są słowy, które nie są pobierane z głowy, ale innych części ciała. To między innymi broda czy klatka piersiowa. Przeszczep włosów BHT jest rozwiązaniem dla tych pacjentów, którzy nie mają odpowiedniej ilości włosów na głowie. Zabieg może być z powodzeniem stosowany u różnych pacjentów, gdyż przeciwwskazania są ograniczone. Do takich można zaliczyć między innymi występowanie cukrzycy czy chorobę nowotworową. Zdarza się, że problemem mogą być także choroby układu krążenia. Wykluczające dla takiej metody zabiegowej mogą być także powracające zapalenia skóry. Natomiast gdy zabieg można przeprowadzić wówczas cena przeszczepu włosów w Kielcach jest opłacalna w stosunku do możliwych do uzyskania efektów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645