Przeszczep włosów metodą FUE

U wielu klientów doskonale sprawdza się przeszczep włosów FUE. Ta metoda wyróżnia się niewielką ingerencją w skórę. Inaczej nazywana jest techniką „no touch”. Mieszki włosowe są pobierane za pomocą specjalnego narzędzi – punch’a o średnicy od 0,8 mm do 0,9 mm, a następne są umieszczane w strefie biorczej.

Komu poleca się przeszczep włosów metodą FUE?

Przede wszystkim przeszczep włosów metodą FUE jest polecany tym pacjentom, którzy nie chcą mieć blizny w tylnej części głowy. Może to wynikać na przykład z tego, że decydują się na krótkie fryzury. W tym wypadku więc po zabiegu pozostaną drobne oraz rozproszone niewielkie blizny. I dlatego właśnie przeszczep włosów metodą FUE opinie ma bardzo dobre, a efekty finalnie są takie same jak w przypadku zabiegów mocniej ingerujących w ciało. Z drugiej strony ta technika wymaga bardzo dużego doświadczenia oraz wyjątkowej precyzji od zespołu operacyjnego. Chodzi zarówno o sprawność manualną lekarza, jak i jego zmysł estetyczny. Wykonany za pomocą FUE przeszczep włosów daje bardzo naturalny efekt. Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy całkowicie wygolić część dawczą. W trakcie zabiegu zostanie pobranych około 500-3500 przeszczepów.

Ile kosztuje przeszczep włosów FUE?

Cały proces proces przeszczepu włosów metodą FUE wymaga szybkości oraz delikatności. Należy w jak najkrótszym czasie wykonać przeszczep włosów FUE. Cena jest więc zależna od zakresu działań. Sama metoda jest czasochłonna i bardzo wymagająca od specjalistów. Warto pamiętać o tym, że przeszczep włosów FUE nie skutkuje zakładaniem szwów oraz koniecznością odbycia wizyty kontrolnej. Z pewnością jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w czasie gojenia trzeba będzie zmniejszyć intensywność życia społecznego.

FUE przeszczep włosów w walce z łysieniem androgenowym

Przeszczep włosów metodą FUE sprawdza się doskonale w przypadku pacjentów z łysieniem androgenowym. Jest także rewelacyjnym sposobem na zakrycie czy korektę blizn na głowie – na przykład pozostałych po zabiegu wykonanym inną metodą. Często więc specjaliści łączą różne techniki, by uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty. Sprawdź, jakie ma przeszczep włosów metodą FUE opinie i zdecyduj się na tę opcję.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645