Zagęszczanie włosów

Problem z przerzedzeniem włosów może wywoływać kompleksy, obniżony nastrój i samoocenę. Nie każdy jednak chce decydować się na przeszczep włosów FUE – czasami ze względów finansowych, a czasami z niechęci do chirurgicznych zabiegów. Na szczęście istnieje niechirurgiczne zagęszczanie włosów, czyli mikropigmentacja skóry głowy. Zagęszczenie włosów tą metodą pozwala uzyskać wizualny efekt, na czym w głównej mierze zależy pacjentom borykającym się z łysieniem. Mikropigmentacja skóry głowy to stworzenie imitacji mieszków włosowych w miejscach dotkniętych ich brakiem. Dzięki temu fryzura wydaje się gęstsza i bardziej bujna, nie widać prześwitów jasnej skóry. Mikropigmentacja skóry głowy może być wykonywana nawet w miejscu blizn, co jest doskonałą wiadomością dla ich posiadaczy. Jak wiadomo, na bliznach nie rosną włosy, a dzięki mikropigmentacji uzyskasz efekt posiadania tam krótkich włosków. Wbrew pozorom takie zagęszczenie włosów nie jest jedynie dla mężczyzn czy kobiet noszących bardzo krótkie fryzury. Jeżeli jesteś posiadaczem czy posiadaczką długich włosów, ale na Twojej głowie widać miejsca dotknięte łysieniem, mikropigmentacja skóry głowy jest również dla Ciebie. Sprawi, że optycznie włosów będzie bardzo dużo i nikt nie zorientuje się, że masz kłopot z ich brakiem. Niechirurgiczne zagęszczanie włosów sprawdzi się zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i łysienia plackowatego. Także zakola czy przerzedzenie włosów na czubku głowy to wskazania do wykonania mikropigmentacji skóry głowy.

Mikropigmentacja skóry głowy cena

Cena zagęszczenia włosów zależy przede wszystkim od powierzchni, na której nasi specjaliści będą mieli dokonać imitacji mieszków włosowych na Twojej głowie. Cena każdego zabiegu ustalana jest indywidualnie, dlatego tak ważna jest konsultacja przed każdym zabiegiem.

Mikropigmentacja skóry głowy opinie

Nasi pacjenci zawsze wychodzą z Kliniki Przybylski zadowoleni. Efekt mikropigmentacji skóry głowy jest bowiem natychmiastowy. Możesz jednak potrzebować dwóch czy trzech zabiegów, ale już po pierwszym uzyskasz efekt zgolonych na krótko włosów. Dzięki ogromnej palecie kolorów pigmentów dobierzemy odcień idealnie pasujący do Twoich włosów.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645