Przeszczep włosów brwi

Przerzedzone brwi to nic przyjemnego. Osoby borykające się z tym problemem narażone są na uwagi innych ludzi i nieprzychylne komentarze. Obniża to ich samoocenę, a pewność siebie przestaje istnieć. Tym samym komfort życia takich osób znacząco się obniża, co często prowadzi do wycofywania się z życia towarzyskiego. Rozwiązaniem tego problemu może być przeszczep brwi w Klinice Przybylski. Nasze brwi zazwyczaj mocno rzucają się w oczy, w końcu znajdują się na twarzy. Gdy są gęste i mocne, są piękną oprawą naszych oczu. Twarz wydaje się dzięki nim zwyczajnie ładniejsza. Nic więc dziwnego, że czujemy się źle, gdy nasze brwi ulegają przerzedzeniu. Nie ma znaczenia, czy tylko lekkiemu, czy znacznemu. W każdej sytuacji warto pomyśleć o przeszczepie brwi, aby sobie pomóc. Zanim dowiesz się, ile kosztuje przeszczep brwi, dwa słowa o przebiegu zabiegu. W Klinice Przybylski masz do wyboru dwa rodzaje przeszczepu brwi – FUE lub BHT. Odpowiednią dla siebie metodę wybierzesz po konsultacji z lekarzem, podczas której zbierze dokładny wywiad i przedstawi Ci wszystkie plusy i minusy każdej z tych metod. Obie metody zapewniają brak blizn zarówno w strefie dawczej, jak i w strefie biorczej.

Przeszczep brwi cena

Aby odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje przeszczep brwi, należałoby znać metodę, którą zostanie wykonany. Cena zależy jednak nie tylko od wybranej metody, ale także od liczby implantów, które należy pobrać do przeszczepu brwi. Im większa powierzchnia ubytku włosów, tym więcej implantów należy pobrać, więc cena zabiegu będzie wyższa. Cena zostanie więc ustalona indywidualnie.

Przeszczep brwi opinie

Opinie o przeszczepie brwi w Klinice Przybylski są bardzo pozytywne. Nasi pacjenci mówią, że zabieg jest bezbolesny, a opieka na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każdy z naszych pacjentów czuł się komfortowo i aby przeszczep brwi był wykonany precyzyjnie. Dzięki temu efekty są spektakularne i długotrwałe. Nasi pacjenci opuszczają naszą Klinikę z zadowoleniem i satysfakcją.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645