Przeszczep włosów Gdańsk

Uważasz, że Twoja fryzura nie jest tak bujna, jakbyś chciał? Chcesz znowu cieszyć się gęstymi włosami? Zależy Ci na tym, aby rozprawić się z pozbawionymi włosów miejscami? Przeszczep włosów w Gdańsku, który wykonujemy to bardzo dobry wybór. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą się sobie podobać. Wykonujemy przeszczep włosów BHT oraz przeszczep włosów FUE, zawsze dobierając metodę do pacjenta. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać opuścił naszą placówkę w pełni usatysfakcjonowany. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo wygląd fryzury może odbijać się na poczuciu własnej wartości. Pomagamy pacjentom znowu uwierzyć w siebie.

Dla kogo jest przeszczep włosów FUE?

Jeśli na Twojej głowie są miejsca, gdzie włosy są rzadkie, ale jednocześnie nie brakuje takich, na których wyglądają one bardzo dobrze, przeszczep włosów FUE jest dla Ciebie odpowiedni. To metoda, która stosowana jest wówczas, gdy materiał do przeszczepu pobiera się ze skóry głowy. Najczęściej pochodzi on ze środka bądź z boków. Następnie odpowiednio przygotowane zespoły mieszkowe umieszczane są w wybranych miejscach. Metoda gwarantuje bardzo dobry efekt, jest w pełni bezpieczna. Przeszczep włosów FUE w Gdańsku to metoda gwarantująca naprawdę satysfakcjonujący efekt.

Dla kogo jest przeszczep włosów BHT?

Przeszczep włosów w Gdańsku wykonujemy również bardzo nowoczesną metodą BHT. Sprawdza się ona w przypadku tych wszystkich, którzy nie mają na głowie dość włosów, aby pobranie zespołów mieszkowych do przeszczepu było możliwe. W tym przypadku włosy mogą być pobierane z:
  • brody;
  • rąk;
  • nóg;
  • klatki piersiowej.

Dbamy o to, aby zabieg zarówno pobrania, jak i przeszczepienia materiału odbywał się w komfortowych dla klienta warunkach. Wykorzystujemy znieczulenie miejscowe, dbając o to, aby ci, którzy zdecydowali się zawalczyć o bujną fryzurę nie musieli mierzyć się z bólem.

Przeszczep włosów Gdańsk opinie – jak oceniany jest przeprowadzany w naszej placówce przeszczep włosów?

Ci, którzy zdecydowali się poddać przeszczepowi włosów właśnie w naszej placówce podkreślają, że był to naprawdę bardzo dobry wybór. Klienci zwracają uwagę na atmosferę, w jakiej przeprowadzany jest zabieg. Podkreślają, że przez cały czas trwania przeszczepu mieli zapewniony komfort na najwyższym poziomie. Zwracają uwagę również na to, że nasz personel z chęcią odpowiada na wszystkie pojawiające się pytania, rozwiewając wątpliwości i kształtując tym samym poczucie bezpieczeństwa u naszych pacjentów. Na uwagę zasługuje również cena przeszczepu włosów w Gdańsku. Od samego początku naszej działalności dbamy o to, aby nasza polityka cenowa była atrakcyjna dla klientów. Nie zawyżamy cen i nie zamierzamy tego robić. Przeszczep włosów w naszej placówce jest tym samym dostępny dla dużo większej grupy osób.Jeśli interesuje Cię przeszczep włosów w Gdańsku, chcesz mieć pewność, że zostanie on wykonany w pełni profesjonalnie przez przygotowany należy personel, zależy Ci nie tylko na wysokiej jakości usług, ale również atrakcyjnej cenie, nie czekaj. Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką. Z naszą pomocą znowu będziesz cieszyć się perfekcyjną fryzurą.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645