Klinika

Witamy w Klinice Przybylski

Klinika Przybylski specjalizuje się w przeszczepie włosów, przeszczepie brody, brwi, zakola, zagęszczaniu włosów, które wykonywane są metodą FUE – Follicular Unit Extraction oraz metodą BHT – Body Hair Transplant.
Klinikę tworzy interdyscyplinarny zespołu profesjonalistów pod kierownictwem dr n. med. Andrzeja Przybylskiego. Personel tworzą lekarze, pielęgniarki, pracownicy laboratoryjni i technicy, wszyscy razem z pasją i zaangażowaniem zajmują się diagnostyką leczeniem nadmiernego wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.
Duże doświadczenie personelu w tej dziedzinie – od farmakologicznego leczenia wypadania włosów, zagęszczania istniejących włosów osoczem bogatopłytkowym, po techniki operacyjne FUE lub BHT – pozwala skutecznie leczyć łysienie u pacjentów, którzy dzięki wspaniałym efektom odzyskują pewność siebie.
Zabiegi transplantacji włosów, przeszczepu brody, zakoli, brwi, wszczepianiu i zagęszczania włosów i in. przeprowadza dr n. med. Andrzej Przybylski, specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Przeszczep włosów w Klinice Przybylski skierowany jest do Pacjentów z całej Polski, Krakowa, Wrocławia, Warszawy czy Poznania i in. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.
Zastanawiasz się ile kosztuje przeszczep włosów? Zapoznaj się z cennikiem.

Dr n. med. Andrzej Przybylski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim (2008 r.). Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu. Podczas specjalizacji uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w roku 2014. Tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w roku 2016.

W 2015 roku rozpoczął studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2014 zajmuje się transplantacją włosów FUE i FUT. Początkowo zabiegi FUE wykonywał mechanicznie. Metoda, pomimo że szybsza, nie daje kontroli nad jakością pobieranych graftów (mieszków włosowych). Zbyt duża łatwość w uszkadzaniu graftów, skłoniła dr. Przybylskiego do przeprowadzania zabiegów FUE wyłącznie manualnie. Zabiegi FUE manualne są wolniejsze, jednocześnie dają lepszą precyzję w pobieraniu graftów oraz oszczędzają miejsce, z którego pobiera się grafty. Uzyskując doskonałe wyniki w metodzie FUE manualnej, porzucił całkowicie metodę FUT – paskową. Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce prowadzi statystykę zabiegów. Ta potwierdza doskonałe umiejętności dr. n. med. Andrzeja Przybylskiego.
Zabiegi przeszczepiania włosów przeprowadza na co dzień w Klinice Przybylski w Kaliszu.

Klinika w liczbach

Naszą siła jest doświadczenie i efekty w zabiegach przeszczepu. Wielu naszych Klientów to Klienci, którzy trafiają do nas właśnie z polecenia. To dla nas najlepsza rekomendacja.

ponad 800
godzin zabiegów rocznie
ponad 130 tys.
pobranych graftów rocznie
100%
zadowolonych Klientów

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645