Klinika

Witamy w Klinice Przybylski

Klinika Przybylski specjalizuje się w przeszczepie włosów FUE, przeszczepie włosów BHT, przeszczepie brody, przeszczepie brwi czy zagęszczaniu włosów, które wykonywane są metodą Follicular Unit Extraction (FUE) oraz Body Hair Transplant (BHT).
Klinika tworzona jest przez zespół profesjonalistów pod kierownictwem dr n. med. Andrzeja Przybylskiego. W skład personelu tworzą lekarze, pielęgniarki, pracownicy laboratoryjni i technicy. Ich pasja i zaangażowanie sprawia, że z powodzeniem zajmują się diagnostyką leczeniem nadmiernego wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i kobiet.
Duże doświadczenie personelu w tej dziedzinie – od farmakologicznego leczenia wypadania włosów, zagęszczania istniejących włosów osoczem bogatopłytkowym, po techniki operacyjne FUE lub BHT – pozwala skutecznie leczyć łysienie u pacjentów, którzy dzięki wspaniałym efektom odzyskują pewność siebie.
Zabiegi transplantacji włosów, przeszczepu brody, zakoli, brwi, wszczepianiu i zagęszczania włosów i in. przeprowadza dr n. med. Andrzej Przybylski, specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Przeszczep włosów w Klinice Przybylski skierowany jest do Pacjentów z całej Polski, Krakowa, Wrocławia, Warszawy czy Poznania i in. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu.
Zastanawiasz się ile kosztuje przeszczep włosów? Zapoznaj się z cennikiem.

Dr n. med. Andrzej Przybylski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim (2008 r.). Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Perzyny w Kaliszu. Podczas specjalizacji uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w roku 2014. Tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w roku 2016.

W 2015 roku rozpoczął studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2014 zajmuje się transplantacją włosów FUE i FUT. Początkowo zabiegi FUE wykonywał mechanicznie. Metoda, pomimo że szybsza, nie daje kontroli nad jakością pobieranych graftów (mieszków włosowych). Zbyt duża łatwość w uszkadzaniu graftów, skłoniła dr. Przybylskiego do przeprowadzania zabiegów FUE wyłącznie manualnie. Zabiegi FUE manualne są wolniejsze, jednocześnie dają lepszą precyzję w pobieraniu graftów oraz oszczędzają miejsce, z którego pobiera się grafty. Uzyskując doskonałe wyniki w metodzie FUE manualnej, porzucił całkowicie metodę FUT – paskową. Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce prowadzi statystykę zabiegów. Ta potwierdza doskonałe umiejętności dr. n. med. Andrzeja Przybylskiego.
Zabiegi przeszczepiania włosów przeprowadza na co dzień w Klinice Przybylski w Kaliszu.

Klinika w liczbach

Naszą siła jest doświadczenie i efekty w zabiegach przeszczepu. Wielu naszych Klientów to Klienci, którzy trafiają do nas właśnie z polecenia. To dla nas najlepsza rekomendacja.

ponad 800
godzin zabiegów rocznie
ponad 130 tys.
pobranych graftów rocznie

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645