Przeszczep włosów Częstochowa

Gęstość Twoich włosów nie jest taka, jak kiedyś? Zauważyłeś, że masz ich coraz mniej? Musisz włosy układać tak, aby zamaskować braki? Oferowany przez nas przeszczep włosów w Częstochowie to rozwiązanie skuteczne, które przynosi trwały efekt. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak mocno w poczucie własnej wartości uderza utrata włosów. Stawiamy na najlepszy personel i najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala nam pracować na najwyższym poziomie. Proponujemy przeszczep włosów FUE oraz przeszczep włosów BHT. Tym samym możemy postawić na metodę, która w przypadku danego pacjenta jest najbardziej odpowiednia.

Przeszczep włosów Częstochowa – dla kogo jest odpowiedni?

Wykonywany w naszej placówce przeszczep włosów w Częstochowie to zabieg, który sprawdza się przede wszystkim w przypadku łysienia androgenowego. Wykonujemy go zarówno u panów, jak i pań, pozwalając zapomnieć o ubytkach we włosach. Przeszczep wykonujemy również w przypadku łysienia o podłożu urazowym, a także wówczas, gdy jest to łysienie pozapalne. Wiemy, że zabieg nie może być przeprowadzony u każdej osoby. Dlatego na etapie kwalifikacji zbieramy bardzo dokładny wywiad, który pozwala nam wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Nasi klienci zobowiązani są również do przedstawienia wyników podstawowych badań krwi. Zabieg nie jest wykonywany u osób z aktywną chorobą nowotworową, u kobiet spodziewających się dziecka i karmiących piersią, u osób chorujących na nie ustabilizowaną cukrzycę. Przeszczep włosów w Częstochowie to w przypadku naszej placówki nie tylko dobry efekt, ale również bezpieczeństwo. Zawsze dokładnie wyjaśniamy dlaczego zabieg nie może być przeprowadzony, jeśli podejmujemy decyzję odmowną. Odpowiadamy na każde pytanie zadane przez naszych klientów.

Przeszczep włosów cena Częstochowa – ile trzeba zapłacić za zabieg?

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie trzeba martwić się wysokimi kosztami. Dbamy o to, aby nasze usługi były konkurencyjne również pod tym względem. Od początku naszej działalności stawiamy na politykę cenową atrakcyjną dla klientów. Dbamy również o to, aby nasi klienci mogli wybrać najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Wszystko w trosce o zadowolenie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Czy przeszczep włosów jest bolesny

Decydując się na przeszczep włosów w Częstochowie w naszej placówce, nie należy obawiać się nie tylko wysokich cen, ale również bólu. Zabieg – niezależnie od wybranej metody – jest bowiem zawsze wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu nasi klienci nie odczuwają podczas jego wykonywania żadnego bólu. Gwarantuje to spokój klientowi, a lekarzowi odpowiedzialnemu za zabieg pełen komfort pracy.
Jeśli zaliczasz się do osób, których fryzura nie jest już taka jak kiedyś, chcesz znowu cieszyć się gęstymi włosami, które można dowolnie układać, zależy Ci na bezpiecznym zabiegu i dogodnych formach płatności, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W naszej placówce przeszczep włosów w Częstochowie da naprawdę satysfakcjonujący efekt!

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645