Przeszczep włosów Łódź

Twoim problemem są wypadające włosy? Masz dość rzadkiej fryzury? Czujesz się źle ze swoim wyglądem? Oferowany przez nas przeszczep włosów w Łodzi to doskonałe rozwiązanie. Jesteśmy specjalistyczną placówką, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy przeszczep włosów FUE oraz przeszczep włosów BHT. Dbamy o to, aby zabieg był zawsze wykonywany w przyjaznej atmosferze. Samopoczucie klientów w trakcie zabiegu jest dla nas tak samo ważne, jak już po jego wykonaniu.

Przeszczep włosów Łódź – kto może zdecydować się na ten zabieg?

Wykonywany w naszej placówce przeszczep włosów to zabieg, który proponujemy wszystkim zmagającym się z łysieniem androgenowym. Może on być przeprowadzony zarówno u mężczyzn, jak i kobiet, dając naprawdę bardzo dobry efekt. Podejmujemy się przeszczepu u osób, u których łysienie ma charakter pourazowy. Swoją ofertę adresujemy także do tych, którzy zmagają się z łysieniem pozapalnym w fazie remisji. Przed zabiegiem nasi klienci muszą wykonać podstawowe badania laboratoryjne. Wszystko po to, aby stwierdzić brak przeciwwskazań do przeszczepu. Nie wykonujemy przeszczepu włosów u osób:

– z aktywną chorobą nowotworową;
– cierpiących na niewyrównaną cukrzycę;
– cierpiących na niewyrównane nadciśnienie tętnicze.

Przeciwwskazaniem jest również zażywanie leków przeciwkrzepliwych. Zarówno przeszczep włosów FUE w Łodzi, jak i BTH to zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu klient ma zapewniony pełen komfort. Decydując się na przeszczep włosów, nie trzeba obawiać się bólu.

Przeszczep włosów Łódź cena – ile kosztuje przeszczep włosów?

Decydując się na przeszczep włosów w naszej placówce, nie należy martwić się wysoką ceną. Wiemy, że klienci szukają dzisiaj dobrej jakości usług, a jednocześnie zależy im na tym, aby nie płacić zbyt wiele. Dlatego od początku naszej obecności na rynku bardzo pilnujemy, by nasza polityka cenowa była przyjazna dla tych, którzy chcą poprawić swój wygląd, a tym samym samopoczucie.

Przeszczep włosów Łódź opinie – co o przeszczepie włosów w naszej placówce sądzą klienci?

Przeszczep włosów w naszej placówce to zabieg, który stoi na naprawdę wysokim poziomie. Wykonywany jest wyłącznie przez wykwalifikowany personel, który posiada wieloletnie doświadczenie. W efekcie zabieg wykonywany jest przez fachowców najwyższej klasy, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Przekłada się to na szanse jego powodzenia. Klienci, którzy zdecydowali się nam zaufać podkreślają, że efekt przerósł ich oczekiwania. Zwracają oni uwagę na to, że zabieg jest bezbolesny, a personel bardzo dba o to, aby klient czuł się naprawdę dobrze. Jeśli Twoim problemem jest nadmierne wypadanie włosów, masz dość ukrywania miejsc, w których ich nie ma, chcesz znowu cieszyć się perfekcyjną fryzurą i odbudować swoją pewność siebie, a jednocześnie zależy Ci na rozsądnej cenie, nie czekaj. Zapraszamy do umówienia się na konsultację. Przeszczep włosów w Łodzi w naszej placówce to naprawdę bardzo dobry wybór. Gwarantuje zabieg przeprowadzony w komfortowych warunkach przez najlepszych specjalistów.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645