Przeszczep włosów Wrocław

Twoja fryzura nie jest już tak bujna, jak kiedyś? Zauważyłeś, że Twoje włosy są coraz rzadsze? Musisz czesać się inaczej, aby ukryć prześwity? Przeszczep włosów we Wrocławiu w naszej placówce to naprawdę bardzo dobry wybór. Wykonujemy przeszczep jedną z dwóch metod, co daje nam możliwość wyboru tej najbardziej odpowiedniej dla klienta. Stawiamy na najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na swojej pracy. ci, którzy zdecydują się na przeszczep włosów właśnie w naszej placówce, mogą być pewni, że trafili w naprawdę dobre miejsce.

Wrocław przeszczep włosów – dla kogo jest odpowiedni?

Przeszczep włosów FUE oraz przeszczep włosów BHT wykonujemy u osób, u których występuje łysienie androgenowe. Zabieg proponujemy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, zawsze gwarantując uzyskanie naprawdę dobrych efektów. Oferujemy przeszczep włosów osobom, u których łysienie ma podłoże pourazowe. Sprawdzi się on w przypadku wszystkich, którzy chcą cieszyć się świetnym wyglądem i znowu poczuć się pewnie. To dobry wybór dla osób, którym z powodu wypadających włosów obniżyło się poczucie własnej wartości. Wystarczy skorzystać z przeszczepu, aby znowu poczuć się lepiej.

Przeszczep włosów Wrocław cena – czy jest to drogi zabieg?

Przeszczep włosów we Wrocławiu w naszej placówce to gwarancja nie tylko wysokiej jakości usług, ale również bardzo atrakcyjnych cen. Wiemy, że klienci stawiają nie tylko na jakość. Dla większości bardzo duże znaczenie ma przyjazna polityka cenowa. Nie windujemy cen za wykonywane zabiegi. Jednocześnie każdy, kto zdecyduje się na przeszczep włosów właśnie u nas może być pewny, że pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie. Zatrudniamy również wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na swojej pracy. Wszystko to sprawia, że przeszczep włosów w naszej placówce daje zawsze efekt zgodny z oczekiwaniami.

 

Czy przeszczep włosów jest bezpieczny

Zarówno przeszczep włosów FUE we Wrocławiu, jak i przeszczep BHT to metody w pełni bezpieczne. W naszej placówce bardzo duży nacisk kładzie się na to, aby zabieg niósł ze sobą możliwie jak najmniejsze ryzyko. Dlatego przed jego wykonaniem nasi pacjenci muszą przedstawić wyniki podstawowych badań laboratoryjnych. Zawsze również zbieramy dokładny wywiad z klientem, co pozwala nam wykluczyć istnienie przeciwwskazań. Zabieg nie jest wykonywany między innymi u osób z aktywną chorobą nowotworową, a także u kobiet spodziewających się dziecka i karmiących piersią.

Przeszczep włosów Wrocław opinie – jakie zdanie o zabiegu w naszej placówce mają klienci?

Opinie o przeszczepie włosów we Wrocławiu w przypadku naszej placówki są bardzo pozytywne. Klienci, którzy skorzystali z naszej oferty podkreślają, że uzyskany efekt naprawdę ich zaskoczył. Włosy po przeszczepie szybką zaczynają rosnąć, co sprawia, że można cieszyć się wymarzoną fryzurą. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy zgodnie twierdzą, że poddanie się przeszczepowi włosów w naszej placówce było naprawdę bardzo dobrym wyborem

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645