Przeszczep włosów Szczecin

Uważasz, że Twoje włosy nie wyglądają tak, jak powinny? Jest ich mało, co negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie? Chcesz znowu cieszyć się perfekcyjną fryzurą? Przeszczep włosów w Szczecinie, który wykonujemy to naprawdę bardzo dobry wybór. Jesteśmy doświadczoną placówką, która zatrudnia najwyższej klasy specjalistów. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług może być pewny, że dokonuje naprawdę bardzo dobrego wyboru. Gwarantujemy przeszczep włosów metodą dopasowaną indywidualnie do pacjenta. Wykonujemy przeszczep włosów FUE oraz przeszczep włosów BHT.

Dla kogo przeszczep włosów FUE jest odpowiedni?

Przeszczep włosów FUE to metoda, po którą sięgamy wówczas, gdy możliwe jest pobranie materiału do przeszczepu z owłosionej części głowy. Najczęściej włosy pobierane są wówczas z czubka głowy bądź bocznych jej części, a następnie umieszczane w wybranym miejscu. Metoda jest w pełni bezpieczna, daje naprawdę bardzo dobry efekt. Jest nowoczesna, sprawdza się świetnie zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Decydując się na nią, nie masz czego się obawiać.

Dla kogo odpowiedni będzie przeszczep włosów BHT?

Nie w każdym przypadku metoda FUE jest odpowiednia. Może zdarzyć się tak, że w przypadku danego klienta nie jest możliwe pobranie włosów do przeszczepu z owłosionej części skóry głowy. W takim przypadku nie odsyłamy klientów, ale oferujemy metodę BHT. Materiał do przeszczepu może pochodzić z:
  • rąk;
  • nóg;
  • klatki piersiowej;
  • brody.

Wielu pacjentów dość nerwowo reaguje na wiadomość, że na ich głowie znajdą się włosy z takich miejsc. Sądzą oni, że będą one już zawsze wyglądać nienaturalnie. Tymczasem bardzo szybko przybierają wygląd włosów, które znajdują się na naszej głowie. Przeszczep włosów w Szczecinie tą metodą to ratunek dla wszystkich, którzy nie mają na głowie włosów bądź ich ilość jest zbyt mała, aby możliwe było przygotowanie materiału do przeszczepu.

Przeszczep włosów Szczecin opinie – jak oceniany jest zabieg przeszczepu włosów w naszej placówce

Opinie o przeszczepie włosów w Szczecinie wykonywanym w naszej placówce są naprawdę bardzo dobre. Klienci cenią nas przede wszystkim za to, że nie zamykamy się na żadną grupę osób borykających się z problemem braków we włosach na głowie. Stosowane przez nas dwie metody pozwalają na wykonanie przeszczepu u znacznie większej grupie klientów. Dbamy o to, aby zabieg zawsze wykonywany był w przyjaznej dla klienta atmosferze. Wiemy, że wiele osób naprawdę mocno się denerwuje. Robimy wszystko, aby tego stresu nie potęgować. Sięgamy po dobre środki znieczulające miejscowo, dbając o to, aby nasi klienci w czasie zabiegu nie borykali się z bólem. Cena przeszczepu włosów w Szczecinie w naszym przypadku również jest tym, co zasługuje na uwagę. Tworzymy politykę cenową tak, aby była ona atrakcyjna dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Nie windujemy cen. Jeśli myślisz o przeszczepie włosów, chcesz mieć pewność, że trafiasz w naprawdę dobre ręce, zależy Ci na tym, aby zabieg był dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb, zapraszamy do nas.

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultacje?

Napisz do nas lub zadzwoń +48 509 096 645